Specjalista ds. BHP

Walki Sp. z o.o.

  • Kiełczowska 74, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kiełczowska 74

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • budowanie kultury bezpieczeństwa, współpraca z kierownictwem i wszystkimi pracownikami w celu budowania świadomości załogi w obszarze BHP,

  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (PIP, PIS, PSP, WIOŚ),

  • szkolenie pracowników w zakresie zagadnień BHP, ochrony środowiska i PPOŻ,

  • udział w ocenie ryzyka zawodowego,

  • badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych,

  • dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy,

  • opracowanie procedur i instrukcji w obszarze BHP i ochrony środowiska,

  • nadzór nad planowaniem i przeprowadzaniem pomiarów środowiska pracy,

  • wsparcie i podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy,

  • tłumaczenie Grupowej dokumentacji wypadkowej oraz instrukcji bezpieczeństwa,

  • aktywne uczestnictwo w komisji bezpieczeństwa,

  • realizacja regularnych spacerów bezpieczeństwa oraz zgłaszanie sytuacji niebezpiecznych,

  • nadzór nad administracją spacerów bezpieczeństwa - Safety Walks,

  • nadzór nad administracją obserwacji bezpieczeństwa - Near Miss,

  • uczestnictwo w wewnętrznych audytach dotyczących bezpieczeństwa oraz OHSAS.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń stanowiskowych,

  • znajomość przepisów dotyczących minimalnych wymagań, CE, nadzoru UDT,

  • znajomość kodeksu pracy,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca tłumaczenie dokumentacji oraz uczestnictwo w spotkaniach Grupowych,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie ochrony środowiska.

To oferujemy

  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe - dla pracowników oraz ich rodzin / partnerów, dofinansowanie do posiłków,

  • premia świąteczna, system sugestii pracowniczych,

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Misją Walki jest przyspieszenie światowego przejścia na bezodpadową przyszłość w dziedzinie opakowań i promowanie wykorzystania energooszczędnych materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Rozwiązania produktowe Walki są projektowane tak, by przynosić wartość klientom na wielu różnych rynkach - od ekologicznych materiałów do pakowania po energooszczędne materiały eksploatacyjne. Walki jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową grupą zorganizowaną w trzech obszarach biznesowych: Consumer Packaging, Industrial Packaging and Engineered Materials, działająca w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W 2019 roku roczne obroty grupy wyniosły ok. 400 mln euro, zatrudnionych było ok. 1000 osób. Dowiedz się więcej o nas na stronie www.walki.com.

Przewiń do profilu firmy