Oferta pracy

Specjalista ds. BHP z J. Angielskim

Epcido Sp. z o.o.

  • Żabi Kruk 16, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Żabi Kruk 16

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowaniu standardów bezpieczeństwa prowadzonych prac i oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy

  • Prowadzenie szkoleń okresowych BHP oraz przygotowywanie specjalistycznych szkoleń na platformie e-learningowej

  • Udział w postępowaniach powypadkowych oraz analiza zdarzeń potencjalnie wypadkowych

  • Proponowanie rozwiązań związanych z poprawą warunków pracy i rozwijaniem kultury bezpieczeństwa wśród pracowników i podwykonawców

  • Przygotowanie wymaganej dokumentacji projektowej w zakresie HSE – m.in. RAMS, JSA, Lifting Plans, COSHH assessments

  • Prowadzenie raportowania w zakresie HSE

  • Nadzorowanie wykonywania zaleceń medycyny pracy na poszczególnych stanowiskach

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale BHP w firmie produkcyjnej lub branży budowlanej

  • Znajomość systemów zarzadzania w oparciu o normy ISO 14001 i 45001

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP

  • Umiejętności komunikacyjne i analitycznego myślenia

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w pracy

  • Międzynarodowe środowisko pracy i płaska struktura organizacyjna

  • Stabilne godziny pracy 8:00-16: 00 w naszym biurze w Gdańsku (ul. Żabi Kruk)

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport)

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover)

  • Służbowy telefon i komputer

  • Brak dress code’u

  • Kawa i herbata w biurze

  • Bezpłatny dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego

Od 2016 roku Epcido specjalizuje się w wykonywaniu instalacji, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Ameryce Północnej i Europie. Nasi wykwalifikowani i zmotywowani technicy i kierownicy projektów budują złożone systemy magazynowe i instalują zautomatyzowane urządzenia do dystrybucji handlu elektronicznego. Epcido jest częścią firmy inżynierskiej Eltronic Group, która działa w ramach megatrendów: automatyzacja i cyfryzacja, power-to-x oraz x-to-power. Dzisiaj Grupa Eltronic liczy ponad 900 pracowników na całym świecie. Epcido łączy globalną obecność i doświadczenie z lokalną wiedzą i siłą roboczą, aby podjąć się realizacji projektów w dowolnym miejscu na świecie.

Poszukujemy Specjalisty ds. BHP do naszego biura w Gdańsku. Dołączysz do doświadczonej organizacji projektowej, której celem jest promowanie najlepszych praktyk i maksymalizacja satysfakcji klienta. Oferujemy ambitne stanowisko w rozwijającej się firmie z niepowtarzalną możliwością odegrania znaczącej roli w jej rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

- Prześlij swoje CV z dokładnym opisem obowiązków w poprzednich miejscach pracy

- Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami