Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP z językiem angielskim

Exide Technologies S.AO firmie

  • Gdyńska 31/33, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie najlepszych praktyk i prowadzenie inicjatyw ciągłego doskonalenia w celu zmniejszenia ryzyka związanego z procesem pracy, podniesienia świadomości w zakresie bezpieczeństwa i poprawy bezpiecznych praktyk pracy.

  • Tworzenie środowiska pracy, które wspiera kulturę bezpieczeństwa pracy.

  • Zapewnianie doradztwa technicznego, wskazówek i mentoringu dla pracowników w zakresie inicjatyw związanych z bezpieczeństwem i środowiskiem.

  • Koordynowanie programów bezpieczeństwa pracowników, w tym przeglądy krótko- i długoterminowego planowania strategicznego i rozwoju bezpieczeństwa.

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych, ustanawianie środków zapobiegawczych i kontrola ich wdrażania.

  • Przygotowanie oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji w zakresie BHP oraz środowiska.

  • Współpraca z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami oraz z działami produkcyjnymi w zakładzie w zakresie ochrony środowiska naturalnego i warunków pracy.

  • Udział w pracach zakładowych grup roboczych rozwiązujących bieżące problemy dotyczące środowiska i BHP.

  • Prowadzenie grupy promocji zdrowia i grupy redukcji ołowiu we krwi.

  • Udział w prowadzeniu wstępnych szkoleń BHP dla nowych pracowników oraz dla podwykonawców.

Nasze wymagania

  • studia inżynierskie lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia kierunkowe,

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w służbie BHP i OŚ w zakładzie produkcyjnym – warunek konieczny

  • znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP. Wiedza z zakresu ochrony środowiska, znajomość zasad, procedur i wymogów dotyczących sprawozdawczości,

  • zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji z innymi funkcjami w organizacji,

  • umiejętność wykorzystania pakietu MS Office, a w szczególności arkusza excel.

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej organizacji o znaczącej pozycji rynkowej,

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kwalifikacji,

  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • premia świąteczna

  • karta Multisport Benefit dofinansowana dla pracownika

  • benefity w systemie kafeteryjnym

  • preferencyjna oferta ubezpieczenia medycznego

Oferujemy możliwość dołączenia do wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie magazynowanej energii elektrycznej dla rynków motoryzacyjnych i przemysłowych.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

Przewiń do profilu firmy

Kandydat, któremu zaproponujemy pracę powinien być osobą z doświadczeniem i dokonaniami.