Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

G&M Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy wysoko specjalistycznym przedsiębiorstwem budowlanym w zakresie konstrukcji żelbetowych obiektów kubaturowych i mostowych. Firma G&M powstała w 2001 r. Dziś firma G&M dysponuje doświadczonymi kadrą oraz brygadami zbrojarskimi i ciesielskimi. Poszukujemy Specjalisty ds. BHP.

Link do strony na Facebook: https://pl-pl.facebook.com/GandMPoland

Opis stanowiska:

  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • prowadzenie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • kontrola warunków pracy pod kątem wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, analizowanie i dokumentowanie wypadków przy pracy;
  • uczestnictwo w zespołach tworzących dokumentację (np. ocena ryzyka zawodowego, instrukcje stanowiskowe itp.);
  • kontakty z działami firmy, instytucjami zewnętrznymi i organami nadzoru w zakresie przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • udział we wdrażaniu wewnętrznych projektów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • realizacja pozostałych zadań wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • co najmniej 2 – letnie doświadczenie;
  • szeroka wiedza w zakresie prawa i norm BHP;
  • inicjatywa, samodzielność, asertywność w wykonywaniu zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagradzania;
  • pracę na pełny etat;
  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne