Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Rossmann SDPO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli z zakresu BHP i ppoż. w podległych placówkach,

  • przeprowadzanie postępowań powypadkowych,

  • współpraca z instytucjami kontroli zewnętrznych sprawującymi nadzór nad podległymi jednostkami,

  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji BHP,

  • przeprowadzanie szkoleń BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie BHP,

  • uprawnienia do przeprowadzania szkoleń BHP,

  • uprawnienia wymagane przepisami prawa dla służb BHP,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • samodzielność, komunikatywność, sumienność i zaangażowanie w podejmowane zadania.

To oferujemy

  • pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków,

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),

  • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia w obszarze BHP,

  • szeroki pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wyjazdów wakacyjnych i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne