Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

PILE ELBUD S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpiecznej pracy

  • opracowanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego

  • organizacja i przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji

  • opracowywanie analiz stanu BHP w Spółce oraz rekomendowanie działań w tym obszarze

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP i PPOŻ

  • bieżące doradztwo z zakresu przepisów BHP i PPOŻ oraz przestrzeganie przepisów i zasad w/w obszarach

  • udział w postępowaniach powypadkowych, sporządzanie dokumentacji oraz statystycznych kart wypadków, a także opracowywanie i opiniowanie wewnętrznych zarządzeń, procedur i instrukcji stanowiskowych w zakresie BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP / lub wykształcenie wyższe i zawód technika BHP / lub studia podyplomowe w zakresie BHP

  • uprawnienia do pełnienia obowiązków specjalisty ds. BHP (zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy)

  • doświadczenie zawodowe w służbie BHP (branża budowlana / elektroenergetyczna / elektryczna), min. 3 lata

  • ukończone szkolenie z zakresu bezpiecznej organizacji prac na wysokości

  • aktualne uprawnienia kwalifikacyjne na stanowisku Dozoru w zakresie grupy I punkt 3 (bez ograniczeń napięcia) – mile widziane

  • uprawnienia inspektora p.poż. (mile widziane)

  • znajomość języka angielskiego

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • program benefitów (m.in. pakiety medyczne LuxMed, program pożyczek pracowniczych, wczasy pod gruszą)

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych : niezbędne szkolenia z zakresu wiedzy technicznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Opis stanowiska:

Od osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. BHP wymagany będzie nadzór i organizacja całokształtu działań związanych ze stanem bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez przycisk aplikuj lub telefonicznie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

PILE ELBUD S.A. powstała w 2000 roku na bazie kadry z Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Kraków. Posiadając ugruntowaną pozycję w branży elektroenergetycznej zajmujemy się budową oraz remontami obiektów dla energetyki zawodowej jak również przemysłowej. Potwierdzeniem pozycji na rynku i systematycznego rozwoju firmy jest dwukrotne wyróżnienie "Gazele Biznesu" przyznane przez Puls Biznesu. Istotną i wiodącą rolę w strategii działania przedsiębiorstwa pełni dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy na prowadzonych przez spółkę budowach.

Miejsce pracy: Kraków, delegacja

Przewiń do profilu firmy