Specjalista ds. BHP

Integer Group Services Sp. z o.o

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
    mazowieckie/wielkopolskie lub wielkopolskie/zachodniopomorskie
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań Służby BHP zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa

  • kontrola warunków BHP oraz udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

  • współtworzenie i wdrażanie procedur, instrukcji oraz standardów postępowania w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

  • prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu BHP

  • doświadczenie minimum 1 rok w służbie BHP

  • gotowość do częstych podróży służbowych - region (mazowieckie/wielkopolskie lub wielkopolskie/zachodniopomorskie)

  • umiejętności komunikacyjne

  • umiejętności pracy w zespole

  • samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • mile widziana znajomość zagadnień ochrony środowiska

  • znajomość j. ukraińskiego

To oferujemy

  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system premiowania

  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomat - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy