Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

ID LOGISTICS POLSKA S.A.O firmie

  • Zgorzelec

    Zgorzelec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • • inicjowanie działań zmierzających do poprawy warunków BHP

  • • opracowywanie, wdrażanie działań i programów prewencyjnych w zakresie bezpieczeństwa pracy

  • • aktualizacja procedur i instrukcji BHP i PPOŻ, sporządzanie raportów, analiz

  • • przeprowadzanie szkoleń BHP i PPOŻ

  • • udział w ocenie ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach

  • • przeprowadzanie cyklicznych audytów BHP zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz raportowanie wyników

  • • przeprowadzanie postępowań powypadkowych, ustalanie przyczyn oraz okoliczności wypadków przy pracy, wprowadzanie działań zaradczych oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji

  • • opiniowanie podejmowanych działań pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami BHP

  • • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli (PIP, PIS, UDT)

  • • współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie badania środowiska pracy

  • • doradztwo w zakresie doboru wyposażenia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej na stanowiskach

Nasze wymagania

  • • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP

  • • min. 2. letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty lub Inspektora ds. BHP (mile widziane doświadczenie w branży TSL lub dużych placówkach handlowych typu markety)

  • • bardzo dobra znajomość przepisów BHP i PPOŻ i prawa pracy oraz umiejętność ich interpretacji

  • • uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP

  • • znajomość j. angielskiego B1 – warunek konieczny

To oferujemy

  • • umowa o pracę

  • • rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • • szkolenia zwiększające kwalifikacje

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Miejsce pracy

Dołącz do naszego zespołu, powstaje nasze nowe centrum dystrybucyjne. Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym magazynie.