Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP

LUG Light FactoryO firmie

  • Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

LUG Light Factory

Gorzowska 11

Zielona Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań Służby BHP zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją BHP m.in. oceny ryzyka zawodowego, instrukcje BHP
  • koordynacja badań i pomiarów czynników środowiska pracy wraz z prowadzeniem obowiązującej dokumentacji
  • prowadzenie szkoleń oraz wewnętrznych audytów z obszaru BHP
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń
  • analiza stanu bezpieczeństwa w firmie, warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • współtworzenie i wdrażanie procedur, instrukcji oraz standardów postępowania w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami państwowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP oraz umiejętność ich interpretacji
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty lub Inspektora ds. BHP (preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej),
  • umiejętność identyfikacji potencjalnych zagrożeń i problemów w obszarze BHP
  • umiejętność oceny ryzyka zawodowego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole i skutecznej komunikacji
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny.

LUG Light Factory Sp. z o.o. ul. Gorzowska 11 65-127 Zielona Góra

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Aktualne oferty pracodawcy
01/12/SB

Specjalista ds. BHP, Gorzowska 11, Zielona Góra