Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BIM

PROJPRZEM S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i nadzór procesu wdrażania metodyki BIM we wszystkich fazach przygotowania dokumentacji projektowej;

  • prowadzenie i koordynacja szkoleń z zakresu BIM;

  • udział z spotkaniach z Zamawiającym;

  • analiza wymagań przetargowych w zakresie BIM;

  • opracowanie standardów, procedur, dokumentacji oraz wymagań do modelu;

  • wykonywanie analiz i ekspertyz w zakresie BIM;

  • opracowywanie materiałów marketingowych i promocyjnych z zakresu BIM;

  • modelowanie informacji na temat architektury, konstrukcji oraz instalacji w technologii BIM;

  • koordynacja projektu związana z usuwaniem kolizji międzybranżowych;

  • wdrażanie i zarządzanie platformami CDE np. BIM360, SharePoint;

  • współpraca z projektantami biura oraz podwykonawcami realizującymi inne prace projektowe w zakresie BIM.

Nasze wymagania

  • biegła obsługa oprogramowania m.in. Revit, Tekla, AutoCad (mile widziane referencje bądź certyfikaty ukończonych szkoleń);

  • znajomość standardów BIM;

  • znajomość języka angielskiego - poziom średniozaawansowany;

  • podstawowa wiedza z branży: architektura, konstrukcje, instalacje sanitarne i elektryczne;

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub na stanowisku projektanta lub asystenta projektanta z wykorzystaniem modelowania 3D BIM;

  • znajomość środowiska Windows i Microsoft 365(Outlook, Excel, SharePoint, Onedrive, Teams);

  • doskonała organizacja pracy i skuteczność w działaniu;

  • wykształcenie kierunkowe: budownictwo, architektura lub instalacje sanitarne.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie;

  • umowa o pracę;

  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;

  • opieka medyczna;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

PROJPRZEM S.A.

Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM S.A. to 70 lat tradycji i doświadczenia, które zobowiązuje Nas do najwyższej jakości usług inżynierskich. Obecnie jesteśmy jedną z najsilniejszych grup inżyniersko-konsultingowych w Polsce, która jest gotowa sprostać wymagającym inwestycjom, zarówno pod względem inżynierskim, ekonomicznym jak i czasowym.

Nasza filozofia działania:

Łączymy doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i efektywnym zarządzaniem. Swoim pracownikom stwarzamy przyjazne środowisko pracy.

Przewiń do profilu firmy