Specjalista ds. BIM

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.02.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 09.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HOCHTIEF Polska buduje świat jutra!
    Jesteśmy spółką międzynarodowego koncernu HOCHTIEF, jednego z wiodących dostawców kompleksowych usług budowlanych na świecie. Specjalizujemy się w budownictwie obiektów kubaturowych oraz infrastrukturalnych. Swoją działalność opieramy na najwyższych kompetencjach pracowników.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miasto: Poznań
    Zakres obowiązków:
    • udział w przygotowaniu ofert w zakresie wykonywania modeli 3D oraz wykonywanie przedmiarów robót na ich podstawie,
    • wsparcie zespołów budów w przygotowaniu modeli 3D na etapach projektowania oraz realizacji,
    • nadzorowanie i koordynacja wielobranżowa,
    • kontakt z podwykonawcami,
    • wdrażanie nowych rozwiązań związanych z metodologią BIM w firmie.
    Nasze oczekiwania:
      • wyższe wykształcenie budowlane lub architektoniczne,
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • biegła znajomość środowiska BIM, dobra znajomość programu Revit lub ArchiCAD,
      • gotowość do czasowej relokacji,
      • dodatkowym atutem będzie znajomość programu NavisWorks Manage, Solibri Model Checker, Dynamo,
      • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów projektowych,
      • wspieranie zespołów z budów w wykorzystaniu narzędzi BIM,
      • dobra znajomość języka angielskiego,
      • gotowość do wyjazdów służbowych.
    Oferujemy:
    • ciekawą i różnorodną pracę w rozwojowym zespole,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie stosowania BIM na etapie ofertowania, projektowania i realizacji,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny.

    Klauzula znajduje się na stronie HOCHTIEF Polska w zakładce kariera: