Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. biura obsługi klienta

AGRIFIRM POLSKA Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 52

Szamotuły

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień od klientów

  • Wprowadzanie zamówień do systemu

  • Bieżąca komunikacja z klientami, informacja na temat status zamówienia

  • Ścisła współpraca z działem operacyjnym i logistyki

  • Wypełnianie niezbędnej dokumentacji

  • Przygotowywanie raportów, analiz

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel)

  • Dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Przejrzysty system wynagrodzeń

  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy

  • Szeroka oferta benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Agrifirm Polska Sp. z o.o. działa w Polsce od 1997 roku i należy do Royal Agrifirm Group, holenderskiej grupy , która specjalizuje się w produkcji pasz dla zwierząt, nasion, nawozów i pestycydów. Oferujemy klientom również swoją wiedzę, innowacyjne rozwiązania oraz dostęp do najnowszych technologii. Royal Agrifirm Group zatrudnia około 3 000 pracowników w 10 krajach świata.

Agrifirm dysponuje w Polsce pięcioma nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi w:

Szamotułach, Topoli Wielkiej, Margońskiej Wieś, Płośnicy oraz Bedlnie Radzyńskim.

Przewiń do profilu firmy