Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. biurowych

SchwarzmüllerO firmie

  • Błonie, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Schwarzmüller

Powstańców 97A

Błonie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • komunikacja z centralą oraz fabrykami w języku niemieckim
  • przygotowywanie i weryfikowanie protokołów, faktur i innych dokumentów biurowych
  • pomoc w koordynacji transportów i odbiorów pojazdów
  • opracowywanie raportów i zestawień handlowych

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • min. podstawowa znajomość pakietu MS Office (Word/Excel)
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub transportowej
  • sumienność
  • gotowość do nauki

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w szybko rosnącej międzynarodowej organizacji
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od kompetencji kandydata/-tki)

Schwarzmüller Polska Sp. z.o.o. poszukuje sumiennej osoby z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Praca w naszym biurze handlowym w Błoniu.

Jesteśmy otwarci na osoby bez doświadczenia, które chętnie przyuczymy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj".

Specjalista ds. biurowych, Powstańców 97A, Błonie