Oferta pracy

Specjalista ds. biurowych i wsparcia sprzedaży

Shake Group Sp. z o.o.O firmie

  • Bociana 4A
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Shake Group Sp. z o.o.

Bociana 4A

Kraków

Firma działająca w branży FMCG z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sprzedażowych projektów rynkowych na dużą skalę, której zespół stanowią młodzi, ambitni, zgrani ludzie. Wierzymy, że o sukcesie firmy decyduje zespół dlatego stawiamy na atmosferę i zespołowy, profesjonalny styl pracy. Gwarantujemy ponadprzeciętny, uczciwy system wynagrodzenia dający ogromne możliwości. Jeśli jesteś ambitny, chcesz się rozwijać, szukasz szansy na dobre zarobki a przy tych cenisz atmosferę pracy – zapraszamy.

OPIS STANOWISKA

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji
  • fakturowanie i bieżące wyjaśnianie spraw z księgowością
  • koordynacja zleceń marketingowych dla firm podwykonawczych
  • prowadzenie wewnętrznych rejestrów spółki
  • wsparcie zarządu w kwestiach organizacyjnych i formalnych
  • dbałość o wygląd i bieżące funkcjonowanie biura
  • sporządzanie raportów, kalkulacji, zestawień, pism i umów
  • wprowadzanie umów do systemu
  • sporządzanie rozliczeń, zestawień, analiz
  • kontakt z partnerami i bieżąca obsługa procesów
  • wyjaśnianie bieżących tematów dotyczących zamówień
  • obsługa systemów powiadomień i ponagleń partnerów biznesowych

WYMAGANIA

  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność
  • Bezwzględna znajomość programu Excel na poziomie podstawowym (podstawowe formuły, formatowania, tabele, wykresy, podstawowe analizy itp.)
  • Znajomość pozostałych programów pakietu Office
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Skuteczność w realizacji celów i otwartość na wyzwania

Uwaga: jeśli nie umiesz sporządzić przyzwoitego CV, nie znasz excela i worda na wymaganym poziomie, nie odbierasz telefonów lub nie oddzwaniasz na połączenia nieodebrane, wysyłasz dziesiątki CV i nie zjawiasz się na rozmowach, nie jesteś osobą dynamiczną i zorganizowaną i nie umiesz czytać ze zrozumieniem - nie aplikuj!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy