Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. biurowych ze znajomością języka litewskiego

  • Wilno, Litwa
  • Specjalista
  • 2017-01-30

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BPH - British Publishing House Ltd

British Publishing House Ltd jest międzynarodowym wydawnictwem publikującym w kilku krajach europejskich leksykony z biografiami wybitnych osobistości z różnych dziedzin życia gospodarczego i społecznego.

Miejsce pracy: Wilno
Region: Litwa

Opis stanowiska:

  • po okresie próbno-szkoleniowym (3 miesiące) przepracowanym w jednym z naszych oddziałów w Polsce (Warszawa lub Poznań) docelowa praca w naszym przedstawicielstwie na Litwie (Wilno)
  • obsługa korespondencji
  • korekty tekstów
  • telefoniczna obsługa klientów
  • wystawianie faktur
  • komunikacja z centralą w języku polskim, niemieckim lub angielskim
  • wsparcie handlowców w zakresie obsługi systemu CRM

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka litewskiego i polskiego (warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych (Word, Excel)
  • wykształcenie wyższe (mile widziane: filologia, dziennikartswo itp)
  • mile widziana znajomość systemów CRM
  • komunikatywność, rzetelność i sumienność to cechy, które będą atutem

Oferujemy:

Oferujemy elastyczną, stabilną oraz długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej, międzynarodowej organizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się