Ta oferta pracy jest nieaktualna od 584 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. biurowych ze znajomością języka litewskiego

  • Wilno, Litwa
  • Specjalista
  • 30.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BPH - British Publishing House Ltd

    British Publishing House Ltd jest międzynarodowym wydawnictwem publikującym w kilku krajach europejskich leksykony z biografiami wybitnych osobistości z różnych dziedzin życia gospodarczego i społecznego.

    Miejsce pracy: Wilno
    Region: Litwa

    Opis stanowiska:

    • po okresie próbno-szkoleniowym (3 miesiące) przepracowanym w jednym z naszych oddziałów w Polsce (Warszawa lub Poznań) docelowa praca w naszym przedstawicielstwie na Litwie (Wilno)
    • obsługa korespondencji
    • korekty tekstów
    • telefoniczna obsługa klientów
    • wystawianie faktur
    • komunikacja z centralą w języku polskim, niemieckim lub angielskim
    • wsparcie handlowców w zakresie obsługi systemu CRM

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka litewskiego i polskiego (warunek konieczny)
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych (Word, Excel)
    • wykształcenie wyższe (mile widziane: filologia, dziennikartswo itp)
    • mile widziana znajomość systemów CRM
    • komunikatywność, rzetelność i sumienność to cechy, które będą atutem

    Oferujemy:

    Oferujemy elastyczną, stabilną oraz długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej, międzynarodowej organizacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.