Specjalista ds. BPO - Project manager

Rödl & PartnerO firmie

Rödl & Partner

Sienna 73

Warszawa

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Specjalista ds. BPO / Project manager

Zakres obowiązków

  • wsparcie projektów związanych z usprawnianiem i doskonaleniem procesów – udział w procesie lean
  • prowadzenie międzynarodowych projektów i działań w obszarze ciągłego doskonalenia
  • wdrażanie filozofii i narzędzi lean oraz tworzenie materiałów komunikacyjnych
  • udział w globalnych inicjatywach badawczo-rozwojowych, których celem jest uzyskanie nowych rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji, automatyzacji procesów oraz rozwoju aplikacji
  • zarządzanie obecnymi rozwiązaniami oraz tworzenie nowych
  • testowanie aplikacji i zarządzanie wdrażaniem nowych funkcjonalności
  • opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji procesów i projektów
  • przygotowanie i koordynowanie organizacji szkoleń / warsztatów

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, ekonomia, lingwistyka, IT, matematyka)
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (praca w środowisku międzynarodowym)
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office (bardzo dobra znajomość Excela w tym VBA będzie atutem)
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania
  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w oparciu o założone cele
  • bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

  • umiejętność programowania Python
  • wiedza dotycząca APi i integracji systemów
  • doświadczenie w usprawnianiu procesów globalnych
  • wiedza dotycząca RPA i AI/ML
  • certyfikat zarządzania projektami

Oferujemy

  • praca w języku angielskim w międzynarodowym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie najnowszych technologii
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy optymalizacji procesów
  • pracę w zespole międzynarodowym w firmie o ponad 40 letniej tradycji na światowym runku
  • możliwość pracy przy różnorodnych projektach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe dwa dni wolne w roku
  • pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy