Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BTL

  • Rakszawa (pow. łańcucki), podkarpackie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Van Pur jest największą niezależną polską spółką piwowarską. Nasza oferta to piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe. Jesteśmy również sprawdzonym i cenionym partnerem w kategorii private label.

W tej chwili poszukujemy kompetentnej i dynamicznej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rakszawa (pow. łańcucki)

Zadania:

  • Realizacja projektów BTL z zakresu kreowania wizerunku marki oraz promocji poszczególnych produktów w kraju i zagranicą.
  • Planowanie, projektowanie i produkcja materiałów BTL (OOH, POSM, katalogi, gadżety, materiały HORECA).
  • Ścisła współpraca z działem Trade Marketingu oraz agencjami graficznymi.
  • Zarządzanie projektami BTL w Dziale Marketingu.
  • Monitorowanie i raportowanie bieżących działań z zakresu projektów BTL.
  • Badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy oraz działalności konkurencji w zakresie materiałów BTL.

Kompetencje:

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację.
  • Znajomości programów MS Excel, PowerPoint.
  • Umiejętności budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji biznesowych.
  • Kreatywności, samodzielności, umiejętności zarządzania czasem.
  • Otwartej postawy i nastawienia na pracę w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji projektów.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

Oferujemy:

  • Nieograniczony rozwój zawodowy poprzez wskazanie konkretnego zakresu odpowiedzialności.
  • Realny wpływ na budowanie marki o międzynarodowym zasięgu.
  • Przyjazną i inspirującą atmosferę w miejscu pracy.
  • Możliwość porozumiewania się j. angielskim.

Proces rekrutacji w naszej firmie składa się z następujących etapów:

  • Po analizie dokumentów przeprowadzamy rozmowę telefoniczną z zainteresowanymi Kandydatami.
  • Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkania rekrutacyjne z przyszłym przełożonym oraz HR Biznes Partnerem.
  • Podczas drugiego etapu Kandydaci mogą zostać zaproszeni do udziału w case study.
  • Każdy Kandydat biorący udział w procesie rekrutacji otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją.

Zainteresowanych informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.