Oferta pracy

Specjalista ds. budowania relacji z klientem

DONE! DeliveriesO firmie

DONE! Deliveries

Stefana Batorego 35

Andrychów

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Klientem zagranicznym (mailowo i telefonicznie)

  • budowanie długofalowej współpracy z Klientem

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dbanie o relacje z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi

  • współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana

  • doświadczenie w obsłudze Klienta

  • łatwość w nawiązywaniu współpracy z Klientami

  • energia do działania i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość technik sprzedażowych oraz branży TLS

To oferujemy

  • Klasyka - Umowę o pracę

  • Kompleksowy onboarding

  • Współpracę z doświadczonymi zespołami

  • Welcome Box Prezent Powitalny

  • Pakiet szkoleń

  • Jasną Ścieżkę Kariery

  • Udział w projektach

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Program Wellbeing

  • Liczne benefity

  • Praca zdalna

  • Brak dress codu

  • Benefity

  • kompleksowy onboarding

  • welcome box

  • pakiet szkoleń

  • jasna ścieżka kariery

  • udział w projektach

  • program wellbeing

  • praca zdalna

DONE! Deliveries to firma dynamicznie rozwijająca się na europejskim rynku TSL (Transport-Spedycja-Logistyka) z 8 letnim doświadczeniem w branży.

Już trzeci rok z rzędu, znaleźliśmy się w brytyjskim rankingu Financial Times FT 1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli to co napisaliśmy przekonuje Cię - spotkajmy się w DONE!