Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Budowania Relacji z Klientem

SonarHome S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z klientami i partnerami SonarHome
  • Rozpoznawanie potrzeb i preferencji
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań agentów / prezentacji mieszkań
  • Rejestracja zdarzeń w systemie CRM i przypisywanie zadań agentom
  • Wsparcie w budowaniu procesu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność, także w godzinach wieczornych i w weekendy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w pracy typu infolinia / call center
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Podstawowa, komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Ogólne zainteresowanie rynkiem nieruchomości

To oferujemy

  • Wyjątkową atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • Elastyczne godziny pracy zdalnej
  • Okazję do uczenia się i rozwoju kompetencji
  • Możliwość budowania unikalnego projektu nieruchomościowego na polskim rynku
  • Dodatkową premię uzależnioną od wyników

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

W SonarHome pomagamy każdemu podjąć i zrealizować najlepsze decyzje sprzedaży i kupna nieruchomości. Oferujemy bezpłatne narzędzie do wyceny mieszkania, ofertę wykupu za gotówkę bezpośrednio przez naszą firmę oraz profesjonalną usługę pośrednictwa wspieraną technologią.

Dołącz do zespołu najszybciej rozwijającej się firmy nieruchomościowej na rynku!

Opis stanowiska

Wraz z rosnącą liczbą przeprowadzanych przez nas transakcji rozwijamy nasz Dział Obsługi Klienta. W ramach obecnej rekrutacji szukamy dyspozycyjnej osoby, która łatwo nawiązuje kontakty i odpowiednio rozpozna potrzeby naszych klientów. Posiadasz te cechy?

Zgłoś się do nas! Czekamy na Ciebie i Twoje wyjątkowe umiejętności, dzięki którym wspólnie osiągniemy sukces!

Specjalista ds. Budowania Relacji z Klientem, warmińsko-mazurskie