Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. budowania sieci partnerskich w branży czyszczącej i budowlanej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    LAVINA Sp. z o.o. – wiodący dostawca kompleksowych technologii szlifowania, polerowania, regeneracji i czyszczenia posadzek betonowych i kamiennych.

    Zobacz więcej o nas: www.lavina-eu.com

    W związku z aktywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Specjalista ds. budowania sieci partnerskich w branży czyszczącej i budowlanej

    Siedziba Firmy: Warszawa

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis produktu, którym będziesz się zajmować:

    • Pady diamentowe, siatki z mikrodiamentem, maszyny do czyszczenia. Więcej o produkcie możesz przeczytać tu http://shinepro.us/

    Opis stanowiska:

    • Bezpośredni kontakt z firmami handlowymi w branży czyszczącej
    • Realizacja planu sprzedaży
    • Negocjacje warunków handlowych z klientem
    • Raportowanie działań w systemie CRM
    • Analiza rynku, monitoring branży oraz weryfikacja grup docelowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w budowaniu od podstaw sieci partnersko-dystrybucyjnej
    • Dobra znajomość branży czyszczącej
    • Mile widziane wcześniejsze kontakty z firmami handlowymi w branży czyszczącej
    • Umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Min. 3 letnie prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego (możliwy kontakt z klientem zagranicznym)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Gotowość do odbywania regularnych podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + motywujący kwartalny
      system prowizyjny)
    • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, system CRM)
    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • Wsparcie marketingowe
    • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

    Aplikacje prosimy składać poprzez przycisk:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lavina Sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie przy ul. Parowcowej 4b zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    bottom
    bottom2