Oferta pracy
BW_OP

Specjalista ds. Budowania Tras i Analiz

ABC NA KOŁACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 25 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i modyfikacja tras dla agentów abc na kołach,

  • Wsparcie merytoryczne dla agentów pracujących w terenie,

  • Monitorowanie przejazdów,

  • Weryfikacja potencjału rynku,

  • Tworzenie zestawień, analiz i raportów w Excelu oraz ich merytoryczna interpretacja.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe,

  • Obsługujesz pakiet MS Office (w szczególności Excel) w stopniu zaawansowanym,

  • Cechuje Ciebie zdolność analitycznego myślenia,

  • Masz wysoko rozwiniętą umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu,

  • Jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną w powierzone zadania,

  • Potrafisz szybko przyswajać wiedzę.

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku, w młodym, dynamicznym zespole, w którym każdy głos się liczy,

  • Realny wpływ na rozwój biznesowy projektu,

  • Możliwość rozwoju osobistego wraz z rozwojem projektu,

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

abc na kołach to jedyna w Polsce sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych, które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach, gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Szukasz nowych wyzwań i pracy w młodym, dynamicznym zespole?

Zgłoś się do nas i bądź częścią prężnie rozwijającego się, innowacyjnego konceptu

detalicznego „abc na kołach”!