Oferta pracy

Specjalista ds. Budowlanych

NITROERG S.A.O firmie

NITROERG S.A.

pl. Alfreda Nobla 1

Bieruń

NITROERG S.A. poszukuje pracownika na stanowisko

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • Przygotowanie (zakres, obmiar, kosztorys) zadań remontowych ŚT, głównie w branży budowlanej,
  • Kontrolowanie przebiegu i harmonogramu zleconych prac,
  • Koordynowanie współpracy z wykonawcami realizującymi zadania w systemie zleconym,
  • Weryfikacja dokumentacji oraz kosztorysów,
  • Prowadzenie i nadzór nad zapisami w książkach budowlanych zgodnie z prawem budowlanym,
  • Dokonywanie lub zlecenie okresowych przeglądów budowlanych zgodnie z prawem budowlanym.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu budowlanym,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Znajomość rynku materiałów i rozwiązań systemowych dla swojej branży,
  • Umiejętność kosztorysowania (program EDBUD lub podobny),
  • Uprawnienia budowlane do dokonywania przeglądów budowlanych (mile widziane).

W zamian Spółka oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość pracy w szybko rozwijającej się firmie z długimi tradycjami,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń grupowych, karta wstępu na obiekty sportowe, pracowniczy program emerytalny).

Oferty prosimy przesyłać klikając przycisk aplikowania.

Stosownie do postanowień art. 6 ust. 1 lit. a RODO - wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NITROERG S.A. z siedzibą w Bieruniu Pl. Alfreda Nobla 1, zawartych w dokumentach Specjalista ds. Budowlanych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych*.
W związku z tym dobrowolnie przekazuję moje dane osobowe i oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulę informacyjną zamieszczoną pod adresem http://www.nitroerg.pl/pl/praca.html oraz mam świadomość, że zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę wycofać w każdym czasie.
*niepotrzebne skreślić

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy