Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. budowlanych

art.Locum S.A.

Piotrkowska 173

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych nabywców lokali oraz prowadzenie przeglądów gwarancyjnych,

  • bieżąca kontrola prowadzonych inwestycji pod kątem raportowania do Inspektorów Nadzoru Inwestycyjnego,

  • współpraca z działem sprzedaży i zarządcami wspólnot mieszkaniowych w zakresie realizowanych obiektów i ich obsługi eksploatacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (kierunek: budownictwo),

  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Outlook).

Mile widziane

  • tytuł inżyniera budownictwa,

  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej do nadzorowania i kierowania robotami,

  • znajomość programu AutoCad,

  • znajomość języków obcych.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

  • Rozwój w gronie doświadczonych pracowników,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

CV ze zdjęciem oraz klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych, kopię uprawnień zawodowych, prosimy wysłać za pomocą przycisku aplikuj.

Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest przesłanie wraz z CV podpisanego przez kandydata oświadczenia o poniższej treści w formie zeskanowanej lub załączonego zdjęcia:

art.Locum S.A. to spółka deweloperska, działająca na rynku nieruchomości mieszkaniowych od 2000 roku i realizująca projekty w największych miastach Polski. Ponadto zarządzamy wspólnotami mieszkaniowymi, w zasobach których znajduje się ponad 4,5 tysiące lokali mieszkalnych i użytkowych.

Przewiń do profilu firmy