Specjalista ds. budowlanych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Archicom Polska S.A. spółka deweloperska, działająca na pierwotnym rynku nieruchomości mieszkaniowych od 2000 roku, realizująca projekty w największych miastach Polski. Spółka zarządza wspólnotami mieszkaniowymi, w zasobach których znajduje się ponad 3,7 tysiąca lokali mieszkalnych i użytkowych.
    miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania:

    • bieżąca kontrola prowadzonych inwestycji pod kątem raportowania do Inspektorów Nadzoru Inwestycyjnego,
    • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych nabywców lokali oraz prowadzenie przeglądów gwarancyjnych,
    • współpraca z działem sprzedaży i zarządcami wspólnot mieszkaniowych w zakresie realizowanych obiektów i ich obsługi eksploatacyjnej.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne (kierunek: budownictwo),
    • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Outlook),

    Dodatkowym atutem będą:

    • tytuł inżyniera budownictwa,
    • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej do nadzorowania i kierowania robotami,
    • znajomość programu AutoCad,
    • znajomość języków obcych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV ze zdjęciem oraz klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych, kopię uprawnień zawodowych, aktualne zaświadczenie o przynależności do właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, prosimy wysłać za pomocą przycisku aplikuj.

    Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest przesłanie wraz z CV podpisanego przez kandydata oświadczenia o poniższej treści w formie zeskanowanej lub załączonego zdjęcia: