Oferta pracy

Specjalista ds. budowlanych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Wabtec, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca i Obsługowa.

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

Zadania:

  • ocena stanu obiektów budowlanych, koordynacja firm zewnętrznych dokonujących badania technicznego obiektów
  • koordynowanie prac inwestycji budowlanych i remontowych pod względem zgodności z założeniami Zamawiającego, dokumentacji projektowej, sztuki budowlanej i budżetu,
  • nadzorowanie terminowości realizowanych robót budowlanych,
  • prowadzenie i weryfikacja dokumentów budowy w zakresie rozliczeń finansowych oraz dokumentów formalnych dotyczących realizowanych zadań,
  • przygotowywanie opisów technicznych, programów funkcjonalno-użytkowych na realizowane prace oraz wytycznych do zawieranych umów.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego - kierunek budownictwo
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie na budowie, ewentualnie w pionie technicznym lub/i administratora na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi programu AutoCad,
  • znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • znajomości prawa budowlanego,
  • umiejętności kosztorysowania (Norma)
  • mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Dofinansowanie do wypoczynku
    • Dofinansowanie do świąt
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne