Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Budowlanych

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „GALENA”O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma FSP „GALENA”, producent leków i aktywnych substancji farmaceutycznych poszukuje kandydatów/ki na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: inżynier budownictwa
  • Uprawnienia budowlane do kierowania budową w specjalności konstrukcyjno- budowlanej
  • Przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa
  • Umiejętność obsługi programu AutoCad; Microsoft Office
  • Znajomość specyfiki wymagań budowlanych dla branży farmaceutycznej, spożywczej będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

  • Planowanie inwestycji i remontów w branży konstrukcyjno-budowlanej
  • Zlecanie opracowywania projektów
  • Opiniowanie projektów w branży konstrukcyjno-budowlanej
  • Uzyskiwanie pozwolenia na budowę
  • Zlecanie robót inwestycyjnych i remontowych w branży konstrukcyjno-budowlanej
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót
  • Odbiór techniczny i kosztowy
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji SZJ, HACCP i SZŚ w zakresie budowlanym
  • Dokonywanie półrocznych/ rocznych przeglądów budynków w branży budowlanej i koordynacja przeglądów pozostałych branż
  • Prowadzenie książek obiektów budowlanych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z wieloletnimi  tradycjami
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet  medyczny
  • Pakiet świadczeń socjalnych
Poznaj Nas:

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego Zespołu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych
za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych  klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FSP „GALENA”, ul. Krucza 62, 53-411 Wrocław, KRS: 0000025219, NIP: 8960002953, REGON: 00040296800000, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym rekrutacji przyszłych. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu internetowego www.galena.pl.

Ogłoszenie archiwalne