Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. budowy baz danych z językiem niemieckim

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    De Gruyter Open (www.degruyteropen.com) jest jednym z czołowych światowych wydawnictw naukowych. Firma należy do grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com). Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. budowy baz danych
    z językiem niemieckim

    Obowiązki:

    • praca zdalna z domu,
    • tworzenie baz danych niemieckich przedsiębiorstw, instytucji naukowych, organizatorów konferencji itp.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • dyspozycyjność, tj. brak innych stałych zajęć,
    • skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji,
    • łatwość poruszania się w środowisku internetowym,
    • warunki do pracy w domu (pokój do wyłącznego użytku, spokój, komputer, internet)

    Oferujemy:

    • pracę bez wychodzenia z domu,
    • w środowisku międzynarodowym,
    • na podstawie umowy o dzieło

    Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z tematem listu „Specjalista ds. budowy baz”. Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.