Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów obecnej (i przyszłych)* rekrutacji prowadzonych przez eLeader Sp. z o.o. i Finanteq SA z siedzibą w Lublinie 20-701, ul. Nałęczowska 16.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
eLeader Sp. z o.o.

Specjalista ds. Budowy i Wdrożeń Systemów Informatycznych opartych o platformę Productive24

eLeader Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 09 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza i identyfikacja potrzeb biznesowych;

  • projektowanie i tworzenie innowacyjnego oprogramowania dla wielu obszarów biznesowych, na wszystkie platformy mobilne oraz przeglądarkowe (bez konieczności programowania);

  • planowanie, zarządzanie i monitoring projektów wdrożeniowych;

  • czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania oraz współpraca z działami developerskimi;

  • przeprowadzanie prezentacji oprogramowania i kontakt z klientem polskim lub międzynarodowym;

  • wsparcie klientów w ramach projektów utrzymaniowych.

Nasze wymagania

  • chęć do codziennego zajmowania się szeroko pojętą cyfryzacją biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi do budowania aplikacji;

  • poszukiwanie rozwoju zawodowego w obszarze IT i/lub stabilnego środowiska pracy w organizacji nie uzależnionej od okresowych zleceń na pracę (posiadamy własne produkty dla wielu sektorów rynku);

  • doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań w MS Excel, MS Access, VB, systemach Business Intelligence lub bycie początkującym programistą wykorzystującym np.: języki skryptowe lub bazodanowe;

  • posiadanie zdolności analitycznych i umiejętności myślenia algorytmicznego;

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz profesjonalizm;

  • umiejętność pracy w zespole oraz efektywnego zarządzania własnym czasem.

Mile widziane

  • studia na kierunku informatyka lub pokrewnym;

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych;

  • bardzo dobra znajomość języków obcych.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od posiadanych umiejętności i formy zatrudnienia;

  • pracę w światowej klasy zespołach;

  • elastyczny czas pracy;

  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;

  • możliwość rozwoju poprzez udział w innowacyjnych międzynarodowych projektach;

  • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej;

  • a także imprezy firmowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

eLeader to dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech, posiadająca wiele własnych produktów wdrożonych już w ponad 80 krajach świata. Jesteśmy pionierem na rynku aplikacji mobilnych i biznesowych, laureatem konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner). Więcej informacji znajduje się tutaj: https://eleadergroup.com/

W związku z wprowadzeniem na rynek nowego produktu eLeader: https://productive24.com/pl/ powiększamy nasz lubelski zespół biznesowy.

Poszukujemy osób o dobrze wykształconych umiejętnościach myślenia algorytmicznego, które nawet nie mając doświadczenia programistycznego chcą projektować, tworzyć oraz wdrażać zaawansowane aplikacje biznesowe dla największych firm w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy