Oferta pracy

Specjalista ds. budowy sieci

UPC PolskaO firmie

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad projektami modernizacji i przebudowy telekomunikacyjnej sieci dostępowej

  • współpraca z firmami podwykonawczymi w zakresie realizacji zleceń

  • kontrola terminowości, kosztów oraz jakości wykonywanych prac

  • kompletowanie i nadzór nad dokumentacją inwestycji

  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi w ramach ustaleń i prowadzenia prac wykonawczych

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie techniczne, mile widziane specjalizacje: telekomunikacja, elektronika, elektrotechnika

  • masz wiedzę z zakresu budowy sieci i jej elementów

  • znasz proces inwestycyjny dla projektów budowy sieci telekomunikacyjnych

  • pracowałaś/eś z sieciami w zakresie budowy, utrzymania, projektowania lub kontroli jakości

  • jesteś osobą doskonale zorganizowaną i nastawioną na realizację celów

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w strukturach zespołu zajmującego się przebudową i modernizacją sieci telekomunikacyjnych

  • wsparcie doświadczonych ekspertów

  • pracę z nowoczesnymi technologiami sieciowymi

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozpoznawalnej na rynku firmie digitalowej

  • świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny mybenefit, pakiet usług UPC)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy