Specjalista ds. Budżetowania i Rozliczeń (Departament Wsparcia Sprzedaży)

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza bieżących danych przy wykorzystaniu narzędzi raportowych

  • tworzenie raportów przekrojowych dla dedykowanego obszaru Klienta Indywidualnego (sieć sprzedaży)

  • tworzenie planów budżetowych dla dedykowanego obszaru Klienta Indywidualnego (sieć sprzedaży)

  • współpraca z Dyrektorem Departamentu, Dyrektorami Regionów i Oddziałów w zakresie wsparcia merytorycznego

Nasze wymagania

  • charakteryzujesz się analitycznym myśleniem i dociekliwością,

  • posiadasz umiejętność analizy danych, formułowania wniosków i zdolność przekazania ich w zwięzłej formie dla biznesu,

  • posiadasz doświadczenie w analizie dużych zbiorów danych,

  • biegle znasz pakiet MS Office (głównie MS Excel), mile widziana znajomość VBA,

  • podstawowa znajomość SQL,

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z budżetowaniem i rozliczeniami wyników sprzedażowych – mile widziane.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realne możliwości rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje