Oferta pracy

Specjalista ds. Business Intelligence

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Power BI

  • DAX

  • Power Query

  • MS SQL Server

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymywanie modeli danych oraz raportów w Power BI,

  • Transformacja danych z różnych źródeł z użyciem Power Query,

  • Tworzenie miar biznesowych w DAX,

  • Projektowanie warstwy wizualnej dla raportów w Power BI,

  • Tworzenie zapytań do Hurtowni Danych z użyciem SQL,

  • Budowę i utrzymywanie raportów w środowisku Reporting Services,

  • Zbieranie wymagań biznesowych na dane dostępne w Hurtowni Danych, udział w procesie budowy nowych modeli,

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji modeli i raportów.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość Power BI / DAX / Power Query,

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie koncepcji Business Intelligence,

  • Praktyczna znajomość zasad wydajnego budowania modeli danych,

  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie wizualizacji danych oraz dbałość o szczegóły i estetykę,

  • Praktyczna znajomość MS SQL Server,

  • Umiejętność łączenia danych z różnych źródeł i wyciągania z nich wniosków.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,

  • W obecnej chwili możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze,

  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,

  • Szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę,

  • Niepowtarzalną atmosferę – pozytywne podejście, wzajemny szacunek.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Przewiń do profilu firmy