Oferta pracy

Specjalista ds. Castingów

Telewizja Polska S.A.

Jana Pawła Woronicza 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu castingowego przy organizacji castingów

  • przygotowanie dokumentacji castingowej

  • współpracę z producentami TVP w zakresie realizacji castingów

  • współpracę z reżyserami obsady w zakresie wyboru obsady do produkcji realizowanych przez TVP

  • monitorowanie rynku mediów społecznościowych

  • wsparcie budowy aktywnej społeczności użytkowników wokół treści publikowanych na stronie internetowej i w mediach interaktywnych

  • przygotowanie portfolio aktorów

  • obsługę baz danych i montaż materiałów.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: produkcja telewizyjna i filmowa, dziennikarstwo)

  • znajomości programu Adobe Premiere Pro

  • znajomości schematu publikacji i pozycjonowania w mediach społecznościowych

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Power Point)

  • wysoko rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych

  • odpowiedzialność, kreatywność i zaangażowanie

  • znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziane

  • praktyczna znajomość systemów zarządzania treścią (ACS)

  • znajomość branży mediowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju w obszarze negocjacji

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej

  • dogodną lokalizację

  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • wydarzenia firmowe

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV

3

Wywiad telefoniczny

4

Spotkanie rekrutacyjne

5

Zakończenie procesu rekrutacji

6

Informacja zwrotna

Jesteśmy największym nadawcą telewizyjnym w Polsce i kluczowym producentem i dystrybutorem w Europie Środkowej. W swojej ofercie posiadamy 15 Anten, wśród nich 6 w jakości HD oraz bogatą ofertę serwisów internetowych: sportowych, informacyjnych, rozrywkowych oraz VOD. Można również oglądać nasz program korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV - telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy