Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ceł

NSK BEARINGS POLSKA S.A.

  • Jagiellońska 109, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jagiellońska 109

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem obsługi celnej, weryfikacja kompletności i poprawności dokumentów oraz danych systemowych w celu sprawnego przebiegu odprawy celnej i zwolnienia towarów do obrotu

  • Współpraca z agencjami celnymi i reprezentowanie firmy przed organami celnymi

  • Rozliczanie finansowe usług agencji celnej oraz należności celno-podatkowych

  • Sporządzanie raportów i statystyk towarów procesowanych przez agencję celną

Nasze wymagania

  • Masz wiedzę z zakresu regulacji celnych w Polsce i EU oraz wykształcenie wyższe ekonomiczne lub logistyczne

  • Posiadasz wysoką kulturę i etykę osobistą oraz umiejętność pracy w zespole

  • Cechujesz się dobrą organizacją pracy własnej przy nastawieniu na cele i efektywne rozwiązywanie problemów

  • Potrafisz pracować wielozadaniowo

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy i szkolenia

  • Premie

  • Stabilizacja

  • Nowoczesne technologie

  • Fundusz Socjalny

  • Ubezpieczenie Grupowe

  • Lean Management

  • Dostarczamy dla topowych marek

  • Klub biegaczy

  • Międzynarodowe środowisko pracy Bezpieczeństwo

  • Zabezpieczenie emerytalne

NSK jest światowym liderem w produkcji łożysk, układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. Nasze produkty znajdują zastosowanie m. in. w turbinach wiatrowych, obrabiarkach, jak również w pojazdach prawie wszystkich renomowanych producentów samochodów. NSK wywodzi się z Japonii i zatrudnia blisko 32 tys. osób w ponad 30 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz do nas dołączyć:

  • Prześlij swoje CV, umieszczając numer ref. w tytule, klikając w przycisk "Aplikuj szybko"

  • Nie przegap terminu nadsyłania aplikacji: 31 sierpnia 2021

  • Kliknij, aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444