Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Celnych - Agent Celny

REGIS Sp. z o.o.O firmie

REGIS Sp. z o.o.

Targowisko (pow. wielicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odprawa przesyłek eksportowych do klientów indywidualnych oraz biznesowych w różnych procedurach celnych,
  • Organizowanie i monitoring odpraw celnych w przywozie i wywozie oraz kontrola rozliczeń należności celnych,
  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed organami celno-skarbowymi,
  • Nadzór nad zgłoszeniami importowymi,
  • Współpracy ze spedytorami, przewoźnikami oraz innymi partnerami biznesowymi w zakresie odpraw celnych i obrotu wewnątrzwspólnotowego i na zewnątrz wspólnoty,
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia i doświadczenie min. 3 lata w pracy jako Agent Celny - wpis na listę agentów celnych,
  • Umiejętność dokonywania zgłoszeń celnych oraz znajomość wypełniania deklaracji INTRASTAT,
  • Praktyczna wiedza na temat preferencyjnego i niepreferencyjnego pochodzenia towarów i sposobu ich dokumentowania,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków i odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Ciekawą i rozwijającą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynkach międzynarodowych, wyróżnioną w 2012 roku godłem RYNKOWY LIDER INNOWACJI, trzykrotnie uhonorowaną elitarnym tytułem GAZEL BIZNESU oraz nagrodzoną certyfikatem PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI. Stawiamy na innowacje, jakość i profesjonalizm według najwyższych standardów.

Specjalista ds. Celnych - Agent Celny, Targowisko 553, Targowisko (pow. wielicki)