Oferta pracy

Specjalista ds. Celnych

SGS

  • Biała Podlaska

    Biała Podlaska, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzenie deklaracji celnych do Unii Europejskiej i Unii Celnej

  • współpraca z Krajową Administracją Celną

  • rozwiązywanie problemów z urzędami celnymi odnoszącymi się do zgłoszeń celnych

  • zarządzanie dokumentacją celną

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka rosyjskiego, mile widziana znajomość języka angielskiego

  • odpowiedzialność i sumeinność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość pakietu MS Office

  • dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów celnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy