Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. celnych

Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o.

  • Na Ostrowiu 15/20, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Na Ostrowiu 15/20

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do realizacji obsługi celnej dostaw własnych i dostaw powierzonych,

  • Współpraca z Agencją Celną w ramach obsługi celnej dostaw,

  • Współpraca z Działem Zakupów w celu wyegzekwowania dokumentów niezbędnych do dokonania odprawy celnej dostaw własnych,

  • Współpraca z działem PM w celu wyegzekwowania dokumentów niezbędnych do dokonania odprawy celnej towaru powierzonego,

  • Współpraca z działem PM w celu obsługi celnej dostaw wywozowych,

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi przy budżetowaniu kosztów związanych z obsługa celną,

  • Sprawdzanie zgodności faktur związanych z należnościami celnymi oraz obsługą celną,

  • Śledzenie zmian w przepisach celnych,

  • Koordynacja materiałowa w oparciu o system ERP,

  • Wspieranie i uczestniczenie w procesie wykorzystania systemu ERP do obsługi procesów gospodarki materiałowej,

  • Staranne i należyte wykonywanie obowiązków oraz innych poleceń przełożonego związanych z posiadanymi kompetencjami i umiejętnościami,

  • Przestrzeganie procedur i instrukcji Systemów Zarządzania;

Nasze wymagania

  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym – B2/C1,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość pakietu Office z naciekiem na Excel,

  • Znajomość przepisów celnych i przepisów wykonawczych,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie wpisu na listę agentów celnych

Grupa Przemysłowa Baltic jest holdingiem, który opiera się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu Stoczni Gdańskiej, GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia. Działamy aktywnie na polu produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa. Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.

Przewiń do profilu firmy