Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Celnych i Transportu

LUG Light FactoryO firmie

  • Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

LUG Light Factory

Gorzowska 11

Zielona Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o terminową realizację i organizację transportów w wyznaczonym obszarze,
  • utrzymanie stałej ilości operatorów logistycznych w wyznaczonym obszarze,
  • optymalizowanie kosztów transportu w wyznaczonym obszarze,
  • kompletacja dokumentów handlowych,
  • przygotowywanie dokumentacji do INTRASTAT, GUS, o pochodzeniu towaru,
  • terminowe przygotowywanie dokumentów do zgłoszeń celnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość procedur uproszczonych,
  • znajomość przepisów celnych,
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny.

LUG Light Factory Sp. z o.o. ul. Gorzowska 11 65-127 Zielona Góra

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Specjalista ds. Celnych i Transportu, Gorzowska 11, Zielona Góra