DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Specjalista ds. Celnych

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, ul. Centralna 5, 42-625 Pyrzowice

  • Ważna jeszcze 12 dni
    9 Luty 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
top
Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.
Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przepisów celnych, dołącz do zespołu DHL Express jako:
Miejsce pracy: Katowice, Pyrzowice (pow. tarnogórski)
Nr ref.: 907

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • przygotowywanie dokumentów umożliwiających odprawę celną
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientem
  • kontakt z Urzędem Celnym
  • monitorowanie statusu przesyłek

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane
  • interesujesz się obowiązującymi przepisami celnymi albo dopiero chcesz rozpocząć naukę - oferujemy dedykowane szkolenie - wszystkiego Cię nauczymy
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracować w zespole
  • znasz pakiet MS Office
  • znasz język angielski na poziomie B1
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Mamy dla Ciebie

ikonaikonaikonaikona
Stabilne zatrudnienie
na umowę o pracę
Przyjazny
i zgrany zespół
Bogaty pakiet
benefitów
(m.in. karta MultiSport)
Wsparcie przełożonego
w każdej sytuacji
Międzynarodowy
program rozwojowy
Różnorodny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki
 dla dzieci)
Dodatkowe
ubezpieczenie
na życie
Unikalny program
doceniania pracowników
bottom

Specjalista ds. CelnychNumer ref.: 907

Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj:

  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • Wsparcie doświadczonego kolegi/koleżanki od pierwszego dnia pracy
  • Wygodne biuro, kuchnię, kawę i świeże owoce
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Unikalny program doceniania pracowników
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

Ogłoszenie archiwalne