Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Celnych

AGENCJA CELNA B&M sp. z o.o.O firmie

3 0004 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Składowa 5
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

AGENCJA CELNA B&M sp. z o.o.

Składowa 5

Olsztyn

www.bmagencjacelna.pl

Agencja Celna B&M świadczy kompleksowe usługi celne i statystyczne. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług celnych, dlatego systematycznie poszerzamy wiedzę z zakresu prawa celnego i podatkowego.

Stawiamy na ambitnych pracowników, którzy chcą rozwijać się razem z Nami!

Naszym klientom zapewniamy szybką, kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę celną. Zaufanie globalnych i lokalnych firm zyskaliśmy dzięki różnorodności doświadczeń i kompetencji naszego zespołu.

Najważniejsze zadania:

  • przygotowywanie dokumentów statystycznych
  • przygotowanie oraz obsługa obiegu dokumentacji celnej
  • reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi
  • doradztwo w zakresie stosowania odpowiednich procedur celnych
  • tworzenie oraz aktualizacja procedur zgodnie ze standardami Agencji
  • zarządzanie korespondencją oraz proste prace administracyjne
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Co jest dla nas ważne:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • znajomość przepisów i procedur celnych – warunek konieczny
  • umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • aktywne prawo jazdy kat. B

Kompetencje jakich szukamy:

  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Komunikatywność
  • Dążenie do optymalizacji
  • Odpowiedzialność
  • Terminowość i bardzo dobra organizacja pracy

Co sprawia, że warto do nas dołączyć:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • praca w przyjaznej atmosferze oraz work-life balance
  • kompleksowe wdrożenie do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia zawodowe
  • kurs Agenta Celnego dla osób aspirujących do rozwoju z Nami
  • jasna ścieżka kariery - od specjalisty do Agenta Celnego, Team Leadera i Managera

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne