Oferta pracy

Specjalista ds. Celnych

Logwin Poland Sp. z o.o.O firmie

Logwin Poland Sp. z o.o.

Jana Pawła II 66

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji celnej i transportowej

  • Dokonywanie odpraw celnych w procedurach uproszczonych

  • Administracyjne zarządzanie zapasami w składzie celnym

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w celu uzyskania certyfikatów dla produktów, formularzy odpraw celnych etc.

  • Kontakt z przedstawicielami Urzędu Celnego

Nasze wymagania

  • Licencja agenta celnego

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość prawa celnego i zasad obrotu wewnątrzwspólnotowego

  • Znajomość procedur uproszczonych

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

  • Mile widziana znajomość obsługi programów do generowania zgłoszeń celnych (HUZAR)

  • Doświadczenie w zakresie użytkowania celnych systemów informacyjnych i pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz współpracy w zespole

  • Gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Sponsorowany pakiet medyczny z nieograniczonym dostępem do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej

  • Dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego m.in. dopłatę do karty sportowej Multisport, dofinansowanie wypoczynku własnego i dzieci, bony z okazji świąt Bożego Narodzenia i inne

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin,

której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Przewiń do profilu firmy