Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Celnych

  • Piotrków Trybunalski, Jarosty (pow. piotrkowski), łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Celnych, IKEA Distribution Services S.A.,
    Lokalizacja: Jarosty/k Piotrkowa Trybunalskiego

    Oferta pracy na pełny etat. Umowa na czas określony 24 miesiące

    Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Podobnie jak my. Dla nas najważniejsza jest Twoja postawa i wartości, którymi się kierujesz. Widzimy człowieka, a nie jego CV. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny.
    Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

    Twoje zadania to…
    • Ocena prawidłowości dokumentów importowych/eksportowych w oparciu o obowiązujące przepisy celno-podatkowe
    • Przygotowywanie dokumentacji celnej dla importu/eksportu towarów IKEA
    • Dokonywanie zgłoszeń celnych towarów w procedurach uproszczonych
    • Wystawianie dokumentów przewozowych CMR /CIM, oraz tranzytowych Karnet TIR/T1
    • Codzienny kontakt z Urzędem Celnym
    Idealny Kandydat posiada…
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie na stanowisku agenta celnego lub specjalisty ds. celnych (uprawnienia agenta celnego będą dodatkowym atutem)
    • Znajomość obowiązujących przepisów celno- podatkowych
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)
    • Zorientowanie na potrzeby klienta
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij swoją aplikacje przez IKEA Inside nie później niż 26 stycznia 2018

    IKEA Distribution Services (DS) North Europe jest częścią IKEA Customer Fulfilment. Jesteśmy odpowiedzialni za dostarczanie do klientów oraz sklepów asortymentu IKEA na terenie Europy Północnej, w wyznaczonym terminie, z zachowaniem najwyższych standardów jakości, oraz przy możliwie najniższych kosztach. Tworzymy grupę ponad 2000 oddanych pracowników, w Polsce (Warszawa, Jarosty), Rosji (Moskwa), Szwecji (Älmhult, Torsvik, Helsingborg), Norwegii (Oslo), Danii (Kopenhaga) i Czechach (Praga) i Serbii (Belgrade).