Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Celnych

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.O firmie

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

Strzeszyńska 38

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacji procesu transportowego i udział w realizacji odpraw celnych
  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentów celnych oraz zapewnienie ich terminowego przekazania organom celnym
  • Organizowanie odpraw celnych we współpracy z kontrahentami oraz agencjami celnymi
  • Weryfikacja dokumentów niezbędnych do dokonania odpraw celnych
  • Kontrola kontyngentów w oparciu o ISZTAR
  • Składanie niezbędnych wniosków do urzędów celno -skarbowych
  • Aktywne śledzenie zmian w przepisach celnych
  • Rozliczanie towaru zgodnie z procedurą end-use

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z prawem celnym
  • Uprawnienia agenta celnego
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna
  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa, kursy językowe Berlitz, bonus na święta, ubezpieczenie na życie)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • APLIKUJ

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

W Polsce istniejemy od 1991 roku będąc niekwestionowanym liderem wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie - takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości i zadowolenie naszych klientów.

Zobacz jak to robimy! www.lisner.pl/kariera/

Specjalista ds. Celnych, Strzeszyńska 38, Jeżyce, Poznań