Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Celnych

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu realizacji obsługi celnej,
  • Weryfikacja kompletności i jakości dokumentacji celnej,
  • Obsługa przepływu informacji dotyczącego procesów celnych,
  • Aktywny udział w czynnościach związanych z realizacją usługi celnej,
  • Dokonywanie w sposób terminowy i poprawny czynności celnych powiązanych z towarem lub innym zakresem obecnym w ofercie,
  • Zapewnianie poprawności i dostępności danych w celu umożliwienia prawidłowego zafakturowania usługi celnej,
  • Reprezentowanie organizacji w kontaktach z klientem wewnętrznym, zewnętrznym oraz organami celnymi (w niezbędnym zakresie).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość j. angielskiego min. A2/B1,
  • Nakierowanie na wysoki standard jakości pracy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Uprawnienia Agenta Celnego.

To oferujemy

  • Projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania
  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach oraz wymianę wiedzy i doświadczeń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Specjalista ds. Celnych, Rzeszów