Specjalista ds. celnych

Molex

  • Poznańska 23, Sulęcin
    Sulęcin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Molex

Poznańska 23

Sulęcin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zgłoszeń celnych i korekt celnych w procedurze zwykłej i uproszczonej

  • przygotowywanie sprawozdań GUS, Intrastat i innych raportów statystyczno-księgowych

  • koordynacja procedur celnych stosowanych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej

  • kontakt z UC

  • kontrola prawidłowości zastosowanie procedur celnych i zgodności ich z stanem faktycznym i przepisami

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • biegła i praktyczna znajomość przepisów celno-skarbowych

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje

  • znajomość Taryfy Celnej i umiejętność jej poprawnego zastosowania

  • Agent Celny z aktywnym numerem ewidencyjnym- będzie dodatkowym atutem

  • znajomość WinSadEC lub Huzar- będzie dodatkowym atutem

  • znajomość reguł określających kraj pochodzenia i pochodzenia preferencyjnego- będzie dodatkowym atutem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników