Ta oferta pracy jest nieaktualna od 239 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. celnych

  • Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników; jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest wTajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

    Dział logistyki

    Miejsce pracy: Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Zadania:

    Nadzór i efektywne koordynowanie procesu odpraw celnych w celu zapewnienia wymaganej ciągłości dostaw zgodnie z wymaganiami Unijnego Kodeksu Celnego oraz przepisów krajowych.

    W szczególności zadania obejmować będą:
    • Współpracę z Agencją Celną Współpracę z Administracją Celno-Skarbową
    • Pisanie wniosków i wyjaśnień
    • Nadzór nad procesami i dokumentacją celną
    • Optymalizację pracy obszaru oraz kosztów w związanych z procesami celnymi
    • Współpracę z działami celnymi w innych biurach firmy w Europie

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe w obszarze celnym minimum 3 lata(w tym w dokonywaniu odpraw celnych)
    • Status Agenta Celnego (aktualny wpis na listę agentów celnych)
    • Wykształcenie wyższe
    • Biegła znajomość przepisów prawa celnego
    • Znajomość systemów celnych ( HUZAR, Celina )
    • Znajomość MS Office (Word, Excel)
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Pozytywne nastawienie do współpracy z innymi, w środowisku wspierającym dzielenie wiedzą i realizację wspólnych celów

    Co nas wyróżnia jako pracodawcę?

    • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne,
    • Środowisko pracy – kładziemy nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację. Cenimy pasję i potrzeby naszych pracowników.
    • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, „pensja fair”, wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania work-life balance, dofinansowane obiady w stołówce firmowej, pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę”.
    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.
    Więcej informacji: www.mtu-polska.com

    Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.”

    „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Tajęcina 108, 36-002 Jasionka. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”