Oferta pracy

Specjalista ds. celnych – Transportation Representative

C.H. RobinsonO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń celnych (procedury specjalne i uproszczone) w zakresie importu, eksportu i tranzytu,

  • Przygotowywanie i kontrola obiegu dokumentów celnych,

  • Zapewnianie zgodności dokumentów i deklaracji z przepisami celnymi oraz podatkowymi,

  • Utrzymywanie dobrych, profesjonalnych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna wiedza z zakresu przepisów Unijnego Kodeksu Celnego

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji swojej pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku

  • Klarowna ścieżka rozwoju i awansu

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

C.H. Robinson

Firma C.H. Robinson została założona w 1905 roku w Stanch Zjednoczonych i jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. Należymy do elitarnej grupy Fortune 200 – rankingu dwustu najbardziej dochodowych firm w USA.

Dostarczamy usługi dla każdego rodzaju przedsiębiorstw, od małych rodzinnych firm do globalnych koncernów, reprezentujących główne gałęzie przemysłu. Działalność C.H. Robinson opiera się na sieci oddziałów zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie, Azji, oraz Australii.

C.H. Robinson Europe posiada swoje oddziały w Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Niemczech, Polsce, Czechach, Szwecji, Irlandii, Turcji i na Węgrzech. W Polsce nasza działalność koncentruje się głównie w biurach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy