Oferta pracy

Specjalista ds. celnych

ITP S.A.

ITP S.A.

Modularna 11A

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odprawianie towaru dostarczanego przez zagranicznych dostawców zgodnie z obowiązującym prawem;

  • otwieranie procedur specjalnych w imporcie/eksporcie; prowadzenie ewidencji INF 3;

  • weryfikacja dokumentacji celnej;

  • kontakt z zagranicznymi dostawcami w celu zgłoszenia i procesowania reklamacji;

  • monitorowanie przebiegu odpraw celnych;

  • kontakt z agencjami celnymi i firmami kurierskimi;

  • konsultacje w zakresie stosowania procedur celnych;

  • współpraca z urzędami celnymi i służbami kontrolnymi;

  • przygotowywanie raportów dla przełożonych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny);

  • znajomość przepisów Unijnego Kodeksu Celnego, Konstytucji RP oraz ustaw i rozporządzeń dotyczących obrotu towarem poza Unią Europejską;

  • znajomość narzędzi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym;

  • zdolność logicznego myślenia;

  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie;

  • pracę zmianową między godzinami 8:00 – 18:00;

  • praca w biurze zlokalizowanym przy ul. Modularna 11a (niedaleko WKD Raków/WKD Salomea).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW ITP SA

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Naszą misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy