Specjalista ds. Celnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Wirażowa 37, 02-158 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 09.09.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.
    Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

    Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przepisów celnych, dołącz do zespołu DHL Express jako:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 906

    Zadania, które na Ciebie czekają to:

    • przygotowywanie dokumentów umożliwiających odprawę celną
    • telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientem
    • kontakt z Urzędem Celnym
    • monitorowanie statusu przesyłek

    Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane
    • interesujesz się obowiązującymi przepisami celnymi albo dopiero chcesz rozpocząć naukę - oferujemy dedykowane szkolenie - wszystkiego Cię nauczymy
    • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracować w zespole
    • znasz pakiet MS Office
    • znasz język angielski na poziomie B1
    • posiadasz prawo jazdy kat. B

    Mamy dla Ciebie

    ikonaikonaikonaikona
    Stabilne zatrudnienie
    na umowę o pracę
    Przyjazny
    i zgrany zespół
    Bogaty pakiet
    benefitów
    (m.in. karta MultiSport)
    Wsparcie przełożonego
    w każdej sytuacji
    Międzynarodowy
    program rozwojowy
    Różnorodny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki
     dla dzieci)
    Dodatkowe
    ubezpieczenie
    na życie
    Unikalny program
    doceniania pracowników
    bottom