Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Celnych z językiem niemieckim

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Celna Wega-A sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę celną
    dla międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego w Gliwicach.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Opis stanowiska:

    • Obsługa celna przedsiębiorstwa (przygotowywanie zgłoszeń importowych w imieniu kontrahenta niemieckiego)
    • Kontakty z niemieckim Urzędem Celnym

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość Microsoft Office z naciskiem na Excel
    • Znajomość procedur celnych oraz reguł handlu zagranicznego (INCOTERMS)
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku agenta celnego
    • Zdolność oceny i rozwiązywania problemów
    • Umiejętność pracy pod presją w celu podjęcia skutecznych decyzji.
    • Umiejętność pracy w zespole, jak również pracy samodzielnej
    • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole, miłej atmosferze oraz międzynarodowym środowisku
    • Zdobycie doświadczenia dającego możliwość i szansę rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji
    • Wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
    • Merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
    • Stałe godziny pracy
    • Umowę o pracę
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WEGA A SP. Z O.O. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WEGA A SP. Z O.O. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.