Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Celnych z językiem niemieckim

AGENCJA CELNA WEGA-A SP. Z O.O.O firmie

  • Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa celna przedsiębiorstwa (przygotowywanie zgłoszeń importowych w imieniu kontrahenta niemieckiego)
  • Kontakty z niemieckim Urzędem Celnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (absolwenci/studenci)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Microsoft Office z naciskiem na Excel
  • Znajomość procedur celnych oraz reguł handlu zagranicznego (INCOTERMS) będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność oceny i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole, jak również pracy samodzielnej

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole, miłej atmosferze oraz międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Rekrutacja zdalna

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

AGENCJA CELNA WEGA-A SP. Z O.O.

Agencja Celna Wega-A sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę celną dla międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego w Gliwicach.

Specjalista ds. Celnych z językiem niemieckim (umowa zastępstwo)

Miejsce pracy: Gliwice, Kalisz

Region: śląskie, wielkopolskie

Specjalista ds. Celnych z językiem niemieckim, Kalisz